...

Call of Duty 4: Modern Warfare Demo

Lisans: Demo Boyut: 1.37 GB
Kategori: Savaş Oyunları Dil: İngilizce
Sistem: Windows Üretici: Infinity Ward, Inc.

Tüm zamanların en çok sevilen oyunlarından birini tanıtacağız. CoD 4’ü eminim duymayanınız yoktur. Peki bu oyunun konusu ve hikayesi hakkında ne biliyorsunuz? Acaba bilgisayarınız bu oyunu kaldırır mı? Peki oyunu nereden ve nasıl indireceksiniz? Bu sayfada size fazlasıyla yardımcı olacağız.

2. Dünya Savaşı’ndan sonra, acımasız bir radikal lider cumhurbaşkanını idam ettirene ve bunun sonucunda Rusya’da bir iç karışıklık başlayana kadar her şey barışçıl ve sakin görünüyor. Call Of Duty 4 Modern Warfare ücretsiz indirmesinde oyuncular tek bir kahramanı değil birçok kahramanı kontrol edecek. Modern Warfare’de oyuncular farklı karakterlere geçecek ve oyuncuların bakış açısı bir karakterden diğerine değişecek. Önceki Call of Duty oyunlarından farklı olarak Modern Warfare, olağanüstü yeni ekipman ve araçlar içeriyoryeni silahlar, araçlar ve geliştirilmiş haritalar gibi. Call Of Duty 4 Modern Warfare’in yeni geliştirilmiş veya geliştirilmiş özelliği üzerinde ücretsiz indirme, oyuncuların posiproton duruşlarına dayalı doğruluktur. Ayakta durma, çömelme ve yatma gibi her bir pozitproton, kahramanın doğruluğunu, hareketini ve hatta gizliliğini etkileyecektir.

 

sistem gereksinimleri

Minimum
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/95/98/ME/2000
CPU: Intel Pentium 4 2.4 Ghz / AMD(R) 64 (TM) 2800+ Intel ve AMD 1.8 Ghz Çift Çekirdekli İşlemci
RAM: 512 MB
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce 6600 veya daha iyisi veya ATI Radeon 9800Pro
Sabit Sürücü: 8 GB Kullanılabilir alan
DirectX: Sürüm 9.0
Önerilen
İşletim Sistemi:
 Windows XP/Vista/95/98/ME/2000
CPU: Intel Pentium 4 2.4 Ghz / AMD(R) 64 (TM) 2800+ Intel ve AMD 1.8 Ghz Çift Çekirdekli İşlemci
RAM: 1 GB
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce 6600 veya daha iyisi veya ATI Radeon 9800Pro
Sabit Sürücü: 8 GB Kullanılabilir alan
DirectX: Sürüm 9.0

Talimatlar

  • “ Call of Duty Modern Warfare 4 ” >> “ Oyun ” >> “ Setup.bat ”ı açın ve kurun.
  • Kurulum %100 tamamlandığında, oyunu kurduğunuz klasöre gidin.
  • Klasörü açın , oyunu oynamak için “ iw3sp ” simgesine çift tıklayın . Tamamlandı!

 

Bilgiler
File Size 4 GB
Şifre www.thegamesdownload.net

İlginizi Çekebilir"Call of Duty 4: Modern Warfare Demo" yazılımı sitemizin Savaş Oyunları kategorisinde yer almaktadır. 1.37 GB boyutunda ve lisansı Demo olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"Call of Duty 4: Modern Warfare Demo" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com