Bulanık Fotoğrafı Netleştirme Programı

Easy Photo Unblur sayesinde iyi odaklanmadan çekilen bulanık fotoğrafları hızlı ve kolay bir şekilde netleştirebilirsiniz.

Kameranın sarsıntısı ve hareketli çekimden dolayı belli belirsiz ve bulanık bir halde olan resimleri tespit etmek için yapay zeka algoritmaları kullanmaktadır. Bulduktan sonra da resmin tamamını netleştirmek yerine hızlı bir biçimde yalnızca bulanık çıkan kısmı netleştirir. Böylece zaten net olan yerler aşırı netleştirme işleminden kurtulmuş olur ve daha doğal bir fotoğraf elde edersiniz.

Easy Photo Unblur programı kullandığı gelişmiş teknoloji sayesinde çekim sırasında elin titreme modelini tespit eder ve canlı bir görüntü yakalamak için dikkatli bir şekilde yeniden hizalar. Elin titremesini azaltan bir teknikten faydalanır.

Bunun dışında fotoğrafları kırpma, kesme, kontrastını, rengini ve parlaklığını ayarlama, döndürme ve yeniden boyutlandırma gibi temel özelliklere de sahiptir.

Easy Photo Unblur Screenshots

  • Programı indir.
  • Alternatif indirme linki.
  • Lisans: Deneme sürümüdür. Fakat demodaki kısıtlaması yalnızca kaydetmeyi engellemektir. Yani programa aktardığınız fotoğrafı düzgün bir şekilde netleştirdikten sonra klavyeden Prt Sc (Print Screen) tuşuna basıp ekran görüntüsünü yakalayıp Paint programını açarak bilgisayara kaydederseniz, bu programı satın almanıza hiç gerek kalmaz. Tamamen ücretsiz ve sınırsız kullanma imkanı elde edersiniz.
  • İşletim sistemi:Windows 2000/XP/Vista/7/8/10 .

Yayımlandı