...

BlueStacks – Android Oyunları Bilgisayarda Oynama

Lisans: Ücretsiz Boyut: 446.5 MB
Kategori: Android Dil: Türkçe
Sistem: Windows Üretici: BlueStacks

BlueStack, Android’li telefonlarda oynamaya alıştığınız oyunları Windows bilgisayarlarda oynamanızı sağlıyor.

Uzun bir zaman boyunca insanlar mobil oyunları bilgisayarda oynamak istediler ama buna uygun bir yazılım yoktu. Nihayet BlueStacks bunu adam akıllı başardı diyebiliriz.

Birkaç farklı rakibi bulunsa da Android simulatorleri arasında zirve BlueStacks yazılımına ait.

Bilgisayarda Android oyunları oynamanın çeşitli avantajları bulunuyor.

Örneğin telefonunuzun donanımı yeni nesil oyunlar için yeterli olmayabilir. Bu durumda bilgisayarın güçlü işlemcileri rahat bir oyun deneyimi sunar.

Ayrıca bilgisayar monitörleri telefonlara göre çok daha geniş ekrana sahiptir. Bunların haricinde fare, klavye ve oyun kolunu kullanmak gerçekten aynı oyundan çok daha fazla keyif almayı sağlar.

Önemli Not: Artık BlueStacks programını indirmeye bile gerek yok. Bluestacks web sitesine girerek programsız bir şekilde çevrimiçi (online) olarak Android oyunları web tarayıcısı üzerinden oynayabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayınız.

https://x.bluestacks.com/#/cloudGames

BlueStacks 5 programı nasıl indirilir, nasıl yüklenir, nasıl kullanılır, Android oyunlar PC’de nasıl oynanır? Hepsi bu kısa videoda anlatıldı.


"BlueStacks" yazılımı sitemizin Android kategorisinde yer almaktadır. 446.5 MB boyutunda ve lisansı Ücretsiz olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"BlueStacks" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com