...

Betternet VPN – Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Lisans: Ücretsiz Boyut: 580 KB
Kategori: Ağ Araçları Dil: Türkçe
Sistem: Windows Üretici: Betternet LLC.Inc

Betternet VPN tamamen ücretsiz ve tümüyle kısıtlamasız bir VPN programıdır. Ülkemizde tüm VPN hizmetleri genellikle yasaklı sitelere giriş için kullanılır.

Fakat dünyada VPN kullanımının asıl amacı gerçek kimliği saklamak, başka bir ülkenin ip adresi ile internete bağlanarak gizliliği korumak ve kişisel bilgilerin çalınmasını önlemektir.

Yine de Çin, İran, Türkiye ve Güney Kore gibi ülkelerde hükümetlerin siyasi veya başka endişeler nedeniyle mahkeme kararıyla kapattığı sitelere giriş için en ideal yazılım VPN’dir ve bu ülkelerde milyonlarca kişi tarafından hali hazırda kullanılmaktadır.


"Betternet VPN" yazılımı sitemizin Ağ Araçları kategorisinde yer almaktadır. 580 KB boyutunda ve lisansı Ücretsiz olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"Betternet VPN" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com