Aydın Söke Elektrik Arıza Numarası

Aydın Söke Elektrik Arıza Numarası: 186

Aydın Söke’de elektrik arızası mı yaşıyorsunuz? Endişelenmeyin, yalnız değilsiniz. Aydın Söke Elektrik Dağıtım A.Ş., 7/24 hizmet veren bir ekip ile elektrik arızalarına hızlı ve güvenli bir şekilde müdahale ediyor.

Elektrik arızası yaşadığınızda yapmanız gereken tek şey, 186 numaralı telefonu aramak. Bu numara, Aydın Söke Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin arıza hattıdır. Arıza hattına bağlandığınızda, müşteri hizmetleri görevlisi sizden arızanın türü ve yeri hakkında bilgi isteyecektir. Bu bilgileri verdikten sonra, en kısa sürede bir ekip adresinize yönlendirilecektir.

Aydın Söke Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin arıza ekibi, deneyimli ve eğitimli teknisyenlerden oluşmaktadır. Bu teknisyenler, her türlü elektrik arızasını güvenli ve hızlı bir şekilde giderebilirler. Arıza ekibi, arızayı giderdikten sonra, size arızanın nedeni ve alınması gereken önlemler hakkında bilgi verecektir.

Elektrik arızası yaşadığınızda, lütfen 186 numaralı telefonu arayın. Aydın Söke Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin arıza ekibi, en kısa sürede adresinize ulaşacak ve arızayı giderecektir.

Faydalı Siteler

İlgili Dosyalar


Yayımlandı