Arıza Son Fragman

Arıza Son Fragman: Konusu ve İncelemesi

Arıza dizisinin son fragmanı yayınlandı ve dizi hayranları arasında büyük bir heyecan yarattı. Fragmanda, dizinin başrol oyuncuları Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan ve Deniz Can Aktaş’ın yer aldığı aksiyon dolu sahneler yer alıyor.

Dizi, bir polis memuru olan Ali Rıza’nın (Tolga Sarıtaş) hikayesini anlatıyor. Ali Rıza, görevi sırasında bir suç örgütünün hedefi haline gelir ve ailesi tehlikeye girer. Ali Rıza, ailesini korumak için suç örgütüyle mücadele etmeye başlar.

Dizinin son fragmanında, Ali Rıza’nın suç örgütüyle mücadelesinin giderek daha da zorlaştığı görülüyor. Suç örgütü, Ali Rıza’nın ailesine zarar vermek için her türlü yolu deniyor. Ali Rıza ise, ailesini korumak için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır.

Fragmanda ayrıca, Ali Rıza’nın suç örgütüyle mücadelesinde yalnız olmadığı da görülüyor. Ali Rıza’ya, meslektaşı olan Deniz (Ayça Ayşin Turan) ve suç örgütünün içine sızmış olan Haluk (Deniz Can Aktaş) yardım ediyor.

Arıza dizisinin son fragmanı, dizinin hayranlarını heyecanlandırdı ve dizinin yeni bölümünün yayınlanmasını merakla beklemeye başladılar. Dizi, 15 Ocak 2021 tarihinde Show TV’de yayınlanmaya başlayacak.

Arıza Dizisi Hakkında Faydalı Siteler ve İlgili Dosyalar


Yayımlandı