Arıza Son Bolum Izle

Arıza Son Bölüm Konusu

Arıza dizisinin son bölümü, heyecan dolu ve aksiyon dolu bir finalle sona erdi. Bölüm, Ali Rıza’nın (Tolga Sarıtaş) hapishaneden kaçmasıyla başladı. Ali Rıza, hapishaneden kaçtıktan sonra, ailesini ve arkadaşlarını korumak için mücadele etmeye başladı. Bu sırada, Halide (Ayça Ayşin Turan) ve Fuat (Ahmet Mümtaz Taylan) da Ali Rıza’yı yakalamak için harekete geçtiler.

Ali Rıza, ailesini ve arkadaşlarını korumak için, Halide ve Fuat’ın adamlarıyla çatışmaya girdi. Bu çatışmada, Ali Rıza’nın yakın arkadaşlarından biri olan Ömer (Yiğit Özşener) öldürüldü. Ali Rıza, Ömer’in ölümünden sonra, Halide ve Fuat’tan intikam almaya karar verdi.

Ali Rıza, Halide ve Fuat’ın adamlarını tek tek öldürmeye başladı. Bu sırada, Halide ve Fuat da Ali Rıza’yı yakalamak için harekete geçtiler. Ali Rıza, Halide ve Fuat’ın adamlarıyla çatışmaya girdi ve sonunda Halide ve Fuat’ı öldürdü.

Ali Rıza, Halide ve Fuat’ı öldürdükten sonra, ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte yeni bir hayata başladı. Ali Rıza, artık özgürdü ve ailesiyle birlikte mutlu bir hayat yaşayacaktı.

Arıza Dizisi Hakkında Bilgiler

Arıza dizisi, 2020 yılında Show TV’de yayınlanmaya başlayan bir aksiyon ve dram dizisidir. Dizinin başrollerinde Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan ve Ahmet Mümtaz Taylan yer almaktadır. Dizi, Ali Rıza adlı bir gencin, ailesini ve arkadaşlarını korumak için verdiği mücadeleyi konu almaktadır.

Arıza dizisi, yayınlandığı dönemde büyük ilgi gördü ve reyting rekorları kırdı. Dizi, aksiyon dolu sahneleri, güçlü oyunculukları ve sürükleyici hikayesiyle izleyicilerin beğenisini kazandı. Arıza dizisi, 2021 yılında sona erdi.

Arıza Dizisi İle İlgili Faydalı Siteler

Arıza Dizisi İle İlgili Dosyalar


Yayımlandı