Android Veri Kurtarma Programı PC İçin Silinen Dosyaları Fotoğrafları Mesajları Geri Getirme

Free Android Data Recovery tamamen ücretsiz olarak sunulan bir veri kurtarma aracıdır. Bilgisayara yükleyeceğiniz bu program sayesinde Android’li telefondan silinen tüm dosyaları geri getirebilirsiniz.

Örneğin fotoğraflar, uygulamalar, videolar, müzikler, WhatsApp konuşmaları ve WhatsApp medya dosyaları (resim, video vs), mesajlar, rehberdeki kişiler, arama geçmişi, çağrı geçmişi ve döküman dosyalarını rahatlıkla kurtarabilirsiniz.

Samsung, HTC, Motorola, Sony, Google, Huawei ve LG gibi markaların ürettiği tüm Android cihazlarını destekler.

Yanlışlıkla silinen dosyalara, sistem çökmesine, şifrenin kaybedilmesine, virüs saldırısına, cihazın bozulmasına, işletim sitemi hatasına, root atma işlemine ve hafıza kartı sorunlarına bağlı olarak ortaya çıkan tüm veri kayıplarını telafi edebilirsiniz.

Bu programı hemen indirmek için buraya tıklayınız.

NASIL KULLANILIR?

Programı çalıştırdığınız zaman yukarıdaki pencere açılır. Burada telefonunuzun USB kablosunu bilgisayara takın ve ilerleyin. Aşağıdaki pencere açılacak.

Burada kurtarmak istediğiniz dosya türlerinin kutusunu işaretleyin ve Next butonuna tıklayın.

Açılan bu ekranda cihaz bilgisinin kontrolünün yapıldığı ve tarama işleminin devam ettiği bilgisi aktarılıyor. Biraz bekleyin ve aşağıdaki pencere açılacak.

Burada pencerenin üst tarafındaki ilerleme çubuğunda tarama işleminin yüzde kaçının tamamlandığı bilgisini görebilirsiniz.

İşlem tamamlandığında sağ alt köşedeki Recover butonuna tıklayarak bulunan dosyaları bilgisayara kaydedebilirsiniz.

  • Programı indir
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi:Windows 98/Me/NT/2000/XP/2003/Vista/Server 2008/7/8/10

Yayımlandı